Задать город Ковель по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Project X Kovel в Ковеле

Project X Kovel

Ковель, 24 июля 2015 г, 20:00
ТЦ Ювант ТЦ Ювант
вул. Варшавська, 4
Ковель
+380445905555
Продажа закрыта
Запрошуємо вас на неймовірну подію року! Даруємо вам літо24 липняВечірка в Ковелі. Вперше у Ковелі!Проведи свою незабутню ніч, відчуй весь смак літа, відірвись з друзями на шалених гірках, зрозумій, що таке цунамі піни та якісної музики, танцюй наче тебе ніхто не бачить, насолодись кожною секундою щастя.Також на нас чекає:- дика ,шалена атмосфера,адже збереться найдрайвовіша молодь міста Ковеля і не тільки Ковеля а також очікується багато людей з інших міст;- сотніі дівчат в бікіні!- температура повітря + 35;- найкрутіші djs України різних стилів;- найкращі pj;- цунамі піни та радості;- конкурс мокрих майок;- бари з алкоголем на будь-який смак;- 30 кВт звуку!- світлове шоу;- безкоштовний алкоголь;- Beer pong;- водні надувні батути;- фотографи та оператори!- і найголовніше те, що всі розваги входять у вартість квитка!!! Такого ще не було... Мені вже жарко, а вам?Не пропусти свій шанс потрапити туди.Продаж квитків до 23 липня.Кількість обмежена.

Заказать и купить билеты на Project X Kovel можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Project X Kovel в Ковеле состоится 24 июля 2015 г, 20:00, ТЦ Ювант.

Запрошуємо вас на неймовірну подію року! Даруємо вам літо

24 липня

Вечірка в Ковелі. Вперше у Ковелі!

Проведи свою незабутню ніч, відчуй весь смак літа, відірвись з друзями на шалених гірках, зрозумій, що таке цунамі піни та якісної музики, танцюй наче тебе ніхто не бачить, насолодись кожною секундою щастя.

Також на нас чекає:

- дика ,шалена атмосфера,адже збереться найдрайвовіша молодь міста Ковеля і не тільки Ковеля а також очікується багато людей з інших міст;
- сотніі дівчат в бікіні!
- температура повітря + 35;
- найкрутіші djs України різних стилів;
- найкращі pj;
- цунамі піни та радості;
- конкурс мокрих майок;
- бари з алкоголем на будь-який смак;
- 30 кВт звуку!
- світлове шоу;
- безкоштовний алкоголь;
- Beer pong;
- водні надувні батути;
- фотографи та оператори!
- і найголовніше те, що всі розваги входять у вартість квитка!!! Такого ще не було... Мені вже жарко, а вам?

Не пропусти свій шанс потрапити туди.

Продаж квитків до 23 липня.

Кількість обмежена.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber